Pranie i czyszczenie pościeli wełnianej, pledów wełnianych i koców


Wykonujemy pranie i czyszczenie wyrobów wykonanych z wełny owczej, merynosów i kaszmiru, zgodnie z zaleceniami producentów. Pierzemy wyroby takich firm jak Lama Gold, Remes, Wool Star, Ekotex, Il –Tex i innych, zawierających międzynarodowy znak Woolmark.

Pościel wełniana zapewnia zdrowie. Ma właściwości antyreumatyczne i antyalergiczne.

Aby długo służyła, staramy się tak ją konserwować, żeby zachowała wszystkie swoje walory.

Włókno wełniane pokryte jest lanoliną. Aby zachować jej obecność wełnę pierze się w specjalnych warunkach, w delikatny sposób. Do prania i wykańczania dodaje się lanolinę, co daje gwarancję zachowania miękkości i lekkości wyrobu oraz chroni przed trwałym osadzaniem brudu i kurzu.

Klient otrzymuje pościel wełnianą, koce i pledy czyste, puszyste i pachnące.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące prania i czyszczenia wyrobów wełnianych zapraszamy do kontaktu.

Istnieje możliwość odbioru i dostarczenia wyczyszczonej pościeli pledów i koców na terenie Poznania i okolic bez dodatkowej opłaty.

 Zamów usługę przez telefon: (61) 864 33 14 lub przez formularz.

Oferujemy  usługę prania i czyszczenia pościeli wełnianej, koców, także klientom zamieszkałym poza Poznaniem, którzy mogą przysłać pocztą lub kurierem swoje rzeczy. Zostaną one po wypraniu starannie zapakowane i odesłane. Zapłata nastąpi przy odbiorze, za pobraniem. Zapraszamy do kontaktu.